Категорії

Десять років на сцені

 

   25 липня цього року, жителі Бубнівської Слобідки відзначали 10-річний ювілей народного аматорського фольклорного колективу ,,Спадщина”, який очолює голова первинної ветеранської організації села Катерина Гладка.

   Урочистості з нагоди ювілею, творчий колектив відзначав у чудово прикрашеному українськими рушниками залі. На святі було велелюдно, адже до ювілярів прибула велика кількість гостей. Привітати іменників та шанувальників сільського художнього колективу завітали заступник голови районної ради Олександр Нагаєвський і голова районної громадської організації районної ради ветеранів війни та праці Тетяна Любаненко.

   Вітаючи ювілярів, Олександр Григорович та Тетяна Андріївна, відзначили, що за час існування колективу цей народний аматорський фольклорний колектив став окрасою не тільки свого села, а і гордістю Золотоніського району.   

   Також з вітальним словом до присутніх звернувсь керівник місцевого сільськогосподарського товариства СТОВ ,,Воля”Олексій Головко.

   По завершенню офіційної части, гості подарували фольклорному колективу квіти та цінні подарунки.

   Концертна програма була досить насиченою. Виступи творчого колективу були побудовані на народних інтонаціях, а сюжетне полотно концерту, розкривало історичне минуле села. Присутніх у залі вразило жанрове багатство та фольклорно-етнографічне, ідейно-естетичне різноманіття репертуару колективу.    

   Загалом, святкування пройшло у невимушеній, дружній атмосфері, про що свідчили бурхлива підтримка та оплески глядачів.   

Повернутись