Категорії

Депутатська ініціатива

  У рамках підготовки до розгляду на черговій двадцять першій сесії районної ради питання ,,Про хід виконання рішення районної ради від 23.02.2011 № 4-3/ VI ,,Про затвердження районної програми розвитку освіти Золотоніського району на 2011 - 2015роки” 11 жовтня 2013 року у районній раді відбулось засідання депутатської групи ,,Освіта Золотоніщини” на чолі з керівником групи, депутатом районної ради Людмилою Лосіцькою. Всього у роботі групи взяло участь 9 депутатів районної ради: Людмила Лосіцька, Юрій Орищенко, Валентина Чмих, Тетяна Єремєєва, Іван Малий, Олександр Нагаєвський, Олександр Пустовгар, Ольга Савісько.

  На засідання депутатської групи були запрошені заступник голови районної ради Валентина Ярош, керуючий справами районної ради Сергій Стрижак. У ході проведення засідання було обговорено ряд проблемних питань, які на сьогодні мають місце в освітній галузі району. Це насамперед питання - організації медичного обстеження учнів, введення посад медичних сестер у навчальних закладах, удосконалення графіку проведення учнівських спартакіад та предметних олімпіад за рахунок вихідних та канікулярних днів, запровадження у навчальних закладах майстер класів для обдарованих дітей на базі освітніх округів з залученням спеціалістів різних галузей, введення посади психолога при відділі освіти райдержадміністрації.

  Під час своєї роботи депутати зацікавились питаннями співпраці соціальних працівників районного центру соціальних служб для сім’ї дітей та молоді з педагогічними працівниками. Про роботу районного центру соціальних служб для сім’ї дітей та молоді проінформувала директор центру Світлана Юрківська. Особливу дискусію викликало питання проведення індивідуального навчання в освітніх закладах району.

   Депутатами районної ради внесено пропозицію рекомендувати відділу освіти райдержадміністрації розробити програму оптимізації мережі навчальних закладів з метою спрямування коштів в опорні школи та вирішити питання щодо функціонування швидкісного Інтернету в опорних школах району за рахунок видатків по відділу освіти.

  З обговорених питань депутатською групою ,,Освіта Золотоніщини” внесено ряд пропозицій до проекту рішення районної ради. 

Повернутись