Категорії

Депутати районної ради, посадові особи місцевого самоврядування та спеціалісти органів виконавчої влади підвищували свою кваліфікацію

 

   9-11 жовтня 2012 року Черкаський обласний центр перепідготовки та підвищення кваліфікації працівників органів державної влади, органів місцевого самоврядування, державних підприємств, установ і організацій на базі Золотоніського району провів виїзний короткостроковий тематичний семінар на тему ,,Взаємодія органів виконавчої влади й органів місцевого самоврядування у вирішенні регіональних проблем”. Для участі у роботі тематичного семінару було залучено керівників, спеціалістів апарату, управлінь, відділів  районних державних адміністрацій, районних, міських та сільських рад Золотоніського, Драбівського, Чорнобаївського районів, депутатів Золотоніської районної ради, голів постійних комісій сільських рад. Семінар проводився за сприяння Черкаської облдержадміністрації та Черкаської обласної ради.

   Роботу тематичного короткострокового семінару розпочав голова районної ради Микола Собченко, який звернувся до присутніх із вітальним словом. Микола Георгійович відзначив, що такого роду семінари досить корисні для депутатів місцевих рад, працівників органів виконавчої влади та місцевого самоврядування і дають можливість всім учасникам семінару поглибити свої теоретичні знання та набути практичні навички, які будуть корисні для повсякденної роботи.      

   9-11 жовтня цього року у районному будинку культури та залі засідань районної ради відбулися семінари-навчання для депутатів районної ради, керівництва та спеціалістів органів виконавчої влади та місцевого самоврядування. Навчання проходило у двох групах де лекторами Центру викладались теми, які стосуються законів України ,,Про засади запобігання і протидії корупції”, ,,Про державну службу”, кадрової роботи, дотримання вимог містобудівного, природоохоронного та бюджетного законодавства. Працівниками центру спільно з слухачами семінару було проведено декілька круглих столів на теми ,,Соціальні ініціативи Президента України: шляхи та перспективи їх втілення”, ,,Особливості проведення ревізій та контрольних перевірок використання бюджетних коштів” та інші.  

  Результатами роботи короткострокового семінару залишились задоволені, і слухачі, і викладачі.

          

Повернутись