Категорії

Депутати працювали у постійних комісіях районної ради

 

  11 грудня депутати Золотоніської районної ради активно попрацювали у складі профільних постійних комісій. Свої засідання у цей день провели сім постійних комісій районної ради. Участь у їх роботі взяли голова районної ради Микола Собченко, голова райдержадміністрації Олександр Манчук, заступник голови районної ради Валентина Ярош, заступник директора Департаменту охорони здоров’я Черкаської облдержадміністрації Олег Найдан. У ході засідання, депутатами, було обговорено питання, що вносяться на розгляд пленарного засідання двадцять другої сесії районної ради.

  Варто зазначити, що особливу увагу в ході роботи депутати приділили питанню створення комунального закладу ,,Золотоніський районний центр первинної медичної (медико-санітарної) допомоги”. Про порядок створення такого закладу на теренах Золотоніщини, розповів Олег Найдан. У своєму виступі заступник директора Департаменту охорони здоров’я Черкаської облдержадміністрації також проінформував депутатів районної ради про позитивний досвід різних областей України у створенні таких центрів. Після обговорення даного питання, члени комісій висловили свої зауваження та внесли конкретні пропозиції.

  З-поміж інших, представлених на депутатський розгляд, були також питання - затвердження районних програм, регулювання земельних відносин, управління об’єктами районної комунальної власності та інші. Загалом, всі питання були підтримані депутатами районної ради і рекомендовані до розгляду на сесії районної ради, котра відбудеться на наступному тижні.

 

 

Повернутись