Категорії

Депутати підтримали звіти очільників району

  30 квітня цього року відбулась вісімнадцята сесія Золотоніської районної ради. Участь у роботі сесії взяли голова райдержадміністрації, депутат Черкаської обласної ради Оксана Криницька, керівники відділів і управлінь райдержадміністрації, сільські голови, представники місцевих засобів масової інформації.   

  Основними питаннями порядку денного сесії були звіт про роботу голови районної ради Собченка Миколи Георгійовича та звіт голови районної державної адміністрації Криницької Оксани Юріївни про здійснення державною адміністрацією делегованих їй районною радою повноважень.

  У своєму звіті голова районної ради Микола Собченко акцентував увагу на тому, що головним у діяльності районної ради є питання зростання ролі депутатів районної ради у процесах соціально-економічного розвитку району, формування і виконання не тільки районного, а й сільських бюджетів, фінансування та забезпечення діяльності закладів охорони здоров’я, освіти, культури і спорту, ефективності використання майна районної комунальної власності та багато іншого.

  Не залишилась поза увагою і робота депутатів районної ради, як представників інтересів територіальних громад сіл Золотоніського району.

  Підсумовуючи свій звіт, Микола Георгійович, подякував депутатам районної ради за розуміння та плідну працю протягом звітного періоду.

  Після виступу голови районної ради, прозвітувалась про здійснення державною адміністрацією делегованих їй районною радою повноважень Оксана Юріївна Криницька.

  У своєму виступі голова райдержадміністрації відзначила, що основні зусилля очолюваного нею місцевого органу державної виконавчої влади у 2012 році були спрямовані на розвиток базових і перспективних секторів економіки, розвиток системи соціального захисту населення, наповнення бюджету району, інвестиційної політики, охорони здоров’я, освіти, культури та спорту. Оксана Юріївна, виступаючи перед депутатами, повідомила, що за минулий 2012 рік у районі забезпечено позитивну динаміку економічної діяльності, реалізовано низку проектів спрямованих на модернізацію економіки та системи охорони здоров’я і освіти.

  Завершуючи свій виступ, голова райдержадміністрації Оксана Криницька, подякувала депутатському корпусу Золотоніської районної ради за спільну та якісну роботу.

  У обговоренні звітів голів районної ради та райдержадміністрації виступили представники п’яти фракцій районної ради і один позафракційний депутат. Слід відмітити, що більшість виступаючих схвально оцінила роботу очільників району, обґрунтувавши свою думку відповідними прикладами.  

  Крім того, депутатським корпусом районної ради було розглянуто низку інших питань - затвердження районних програм, внесення змін до районного бюджету та редакційної ради районного радіомовлення.

  Стосовно всіх питань, що виносились на розгляд депутатів Золотоніської районної ради, було прийнято відповідні рішення.

  По завершенню сесійної роботи, Микола Георгійович та Оксана Юріївна привітали депутатів районної ради, а в їх особі всіх жителів району з наступаючими травневими святами.

                      

Фотогалерея

 

Повернутись