Категорії

Депутати активно попрацювали у складі профільних постійних комісій

   11 грудня 2014 року депутати Золотоніської районної ради активно попрацювали у складі профільних постійних комісій. Свої засідання у ці дні провели сім постійних комісій районної ради. Участь у їх роботі взяв голова районної ради Валерій Саранча.

   Варто зазначити, що особливу увагу в ході роботи депутати приділили питанням внесення змін до районного бюджету на 2014 рік, внесення змін та доповнень до програми надання депутатами районної ради одноразової грошової допомоги громадянам на 2014-2015 роки та положенню щодо надання даної грошової допомоги і іншим. Після обговорення запропонованих питань члени комісій мали змогу висловити свої зауваження та пропозиції.

   З-поміж інших, представлених на депутатський розгляд, були також питання - про екологічний стан на території Золотоніського району та забезпечення населення якісною питною водою, регулювання земельних відносин і управління об’єктами районної комунальної власності.

   Загалом, всі питання були підтримані депутатами районної ради та рекомендовані до розгляду на сесії районної ради, що відбудеться 17 грудня.

Повернутись