Категорії

Деньгівські дебати

    Минулої п’ятниці безпрецедентне ток-шоу місцевого масштабу у форматі дебатів кандидатів на посаду сільського голови за ініціативою дільничної виборчої комісії провели  у Деньгах.

     У неділю, 25 травня, паралельно з виборами Президента України у Вільхах, Привітному та Деньгах пройдуть вибори керманичів місцевих рад. У двох перших із названих сіл на цю посаду зареєстровано по три претенденти, а в Деньгах таких семеро. Олександр Валовий, Лариса Головань, Володимир Запасний, Микола Малиш,Олексій Палаш, Юрій Хвиль, Володимир Шкеліберда готові стати офіційними лідерами громади.

   Їхнє бачення розвитку населених пунктів та принципи роботи викладені у передвиборчих програмах. Для того, щоб нагадати свої біографії, розповісти, якими бачать у майбутньому Деньги та Хвилево-Сорочин, відповісти на запитання однодумців та опонентів, всі семеро дружно зголосилися на зустріч у сільському будинку культури. Варто зазначити, що зал, хай і не заповнений вщерть, був толерантним абсолютно до всіх кандидатів у сільські голови.

- Районна влада не призначатиме керівників на місця. Я не підтримую жодного із семи кандидатів. Бо це – ваш вибір і ваша відповідальність, - зазначив голова районної ради Валерій Саранча, який взяв участь у зборах виборців. – Сільський голова має бути чесним, небайдужим, уміти згуртувати громаду. Вибирайте. Відповідайте за свої рішення. Контролюйте свою владу і працюйте разом із нею! – наголосив на своїй позиції Валерій Саранча. 

Повернутись