Категорії

День медичного працівника

    У неділю, 15 червня своє професійне свято відзначили медичні   працівники України. Держава приділяє багато уваги галузі охорони здоров’я. Важко уявити наше життя без медицини. Будь-яка людина, незалежно від статі, віку прагне бути здоровою, прожити активне життя. І немає на світі більш відповідальної професії ніж професія лікаря. Лікарі завжди готові бути з нами у найважчі хвилини, а тому заслуговують поваги та пошани не тільки у своє професійне свято. Щодня працівники галузі особливо відчувають свою необхідність та значущість, пишаються своєю професією, своїми успіхами та досягненнями.

Тож, напередодні, у п’ятницю вРБК відбулося свято, приуроченеДню медичного працівника.Розпочалося воно із хореографічно-театралізованої композиції та віншування великого давньогрецького лікаря Гіппократа, в образі якого виступив Руслан Манжула. Найщиріші привітання із професійним святом лунали від голови районної ради Валерія Саранчі, заступника голови РДА Андрія Ляпкала та міського голови Віталія Войцехівського.

  Валерій Петрович, вітаючи присутніх сказав, що відзначення з професійним святом – це привід поговорити про проблеми, проаналізувати ситуацію, але дивлячись на дружну атмосферу в залі вирішив про проблеми не згадувати, бо абсолютно впевнений, що такий колектив ЦРЛ, загалом медики району спільно з владою з усіма ними успішно впораються. Голова районної ради побажав щастя, впевненості, а найголовніше міцного здоров’я.   

    Після віншувань відбулась церемонія нагородження кращих із кращих працівників медичної галузі міста та району. Так, з метою відзначення трудових заслуг, високий професіоналізм, особистий внесок у забезпечення належної медичної допомоги населенню, широке впровадження сучасних методів діагностики і лікування та з нагоди дня медичного працівника від районної та міської ради грамотами та цінними подарунками було нагороджено колективи відділень Золотоніської ЦРЛ на чолі із завідуючими: стоматологічного, травматологічного, неврологічного, пологового та інших, а ще кращих медичних сестер, лаборантів, працівників не тільки лікарні, а й санітарно-епідеміологічної служби.  Головного лікаря Центральної районної лікарні Сергія Примака нагородили ще й патріотичною футболкою із символікою міста та статуеткою лікаря, який би покращував настрій.

   З вітальними промовами до своїх колег звернулися головні лікарі Володимир Карпенко і Сергій Примак. Останній висловив щиру подяку усім, хто присвятив своє життя охороні здоров’я.

    – Це свято людей благородної професії, які своєю щоде6нною, невтомною працею готові прийти на допомогу у найскрутніший час. Переконаний, що відданість справі, професійний досвід, глибокі знання завжди поєднуватимуться з щирим співчуттям до людей, милосердям і високою відповідальністю за здоров’я нації, – підкреслив  Сергій Васильович.

   Грамотами ЦРЛ за багаторічну сумлінну працю у галузі охорони здоров’я було відзначено велику групу працівників галузі.

    Поздоровлення  медичним працівникам висловили також освітяни та аграрії району. Приємним сюрпризом для дружньої родини медиків стала концертна програма підготована творчими колективами районного і міського будинків культури та аматорів художньої самодіяльності.

 

Повернутись