Категорії

Чоловіків Золотоніщини провели до лав Збройних Сил України

 

17 липня Золотоніщина знову проваджала команду мобілізованих чоловіків для проходження військового навчання і підготовки до участі в військових операціях на сході України.

 

Військовозобов’язаних хлопців, які прибули до Золотонісько-Драбівського об’єднаного військового комісаріату, урочисто проводжали батьки, родичі та близькі, представники освітянської ниви, волонтери.

 

Звертаючись до призовників, військовий комісар Ігор Малимон, начальник відділу освіти райдержадміністрації Валентина Денисенко побажали їм берегти себе, стійко тримати всі труднощі військової служби та з честю нести звання воїна-захисника рідної землі, живими і здоровими повернутись до рідних домівок.

 

По завершенню виступів за давньою українською традицією довійськових звернулись представники духовенства, які благословили їх і окропили свяченою водою, вручивши мужнім чоловікам ікони, молитвослови та натільні хрести. А освітяни району разом з волонтерами всім військовим подарували янголів-оберегів, які виготовили учні сільських шкіл.

 

Крім того, за вже доброю традицією всі захисники поставили свої автографи на двох Державних Прапорах України: один залишиться у районі, інший, як оберіг, поїде до військової частини де хлопці проходитимуть військову службу. На завершення заходу присутні заспівали Гімн України та сфотографувались на пам'ять.    

Повернутись