Категорії

Автомобіль для зони АТО

   Сьогодні, 24 грудня, від приміщення Золотоніської районної ради та райдержадміністрації в зону проведення антитерористичної операції відправився модернізований  повнопривідний автомобіль ,,УАЗ". На передову, крім автомобіля, вирушили продукти харчування, теплі речі, камуфльовані сітки, та засоби обігріву - дві ,,буржуйки”.

   Автотранспортне підкріплення, пічки та пальне для авто надало сільськогосподарське підприємство СТОВ ,,Пальміра”. Та не лише пічки і автомобіль будуть зігрівати та допомагати нашим бійцям у зимові дні, а й продукти харчування і теплі речі, які зібрали жителі району для українських захисників.       

   Прислухаючись до порад військових, фахівцями СТОВ ,,Пальміра”, було переоснащено цивільний автомобіль ,,УАЗ", пофарбовано його в захисний колір, зроблено захисні щити на вікна, тобто автомобіль підготовлено до умов бойових бій.

  Весь цей необхідний крам для військових буде доставлено представниками Золотоніського районного громадського формування з охорони громадського порядку ,,Народна Самооборона” у місто Щастя де дислокується батальйон ,,Айдар” та вручено нашому землякові, жителю села Піщане Валерію Коцару.

   Золотоніська районна рада дякує всім небайдужим керівникам районних підприємств, установ і організацій, жителям Золотоніського району за посильну допомогу та закликає у подальшому продовжувати збирати продукти харчування, теплі речі, медикаменти, засоби обігріву для їх передачі військовим, які боронять незалежність та територіальну цілісність нашої держави.

 

 

Повернутись