Категорії

71-а річниця визволення Золотоніського району

   Багато смутку та горя принесли українському народові роки Великої Вітчизняної війни. Це грізні та страшні роки, котрі загубили мільйони життів, скалічили мільйони людських доль.   

   Вересень 1943 року, який приніс визволення змученому більш як дворічною окупацією Золотоніському краєві, назавжди вкарбовано в літопис історії Золотоніщини.

   23 вересня жителі Золотоніщини відзначили 71-у річницю визволення району від німецько-фашистської орди. Урочисті заходи відбулись в багатьох населених пунктах району. Цього ж дня у селі Піщане силами громади було організовано військово-патріотичний вогник ,,Велична і свята ти, Мати-Україно”. На цьому заході, який відбувся у сільському будинку культури, було вшановано ветеранів Великої Вітчизняної війни, воїнів інтернаціоналістів, учасників АТО, матерів сини, яких сьогодні боронять Україну. 

   Розпочались урочисті заходи з Гімну України, який виконали всі присутні. Бурхливими оплесками вітали односельчани В’ячеслава Азу та Василя Кривенка, які брали участь в антитерористичній операції, матерів сини яких захищають Батьківщину. 

  Привітати Піщанську громаду з 71-ю річницею визволення Золотоніського району завітали голова районної ради Валерій Саранча, народний депутата України Леонід Даценко, Герой України, директор СТОВ ,,Агрофірма ,,Маяк” Микола Васильченко, директор Територіального центру соціального обслуговування Олександр Пузєєв. Вітаючи присутніх, гості наголошували на важливості цього дня в історії району, бажали всім міцного здоров’я та довголіття, мирного неба і щасливого життя та найшвидшої перемоги у антитерористичній операції на сході України.

   З нагоди Дня визволення, головою районної ради було вручено персональний комп’ютер для потреб сільської бібліотеки.

   Після закінчення офіційної частини заходу, відбувся святковий концерт, який приготували працівники сільського будинку культури та учні загальноосвітньої школи. До репертуару концертної програми увійшли незабутні пісні фронтової доби та пісні про Батьківщину.   

   Цього ж дня було проведено благодійний обід для літніх жителів сіл Піщане та Софіївка з нагоди Міжнародного дня людей похилого віку.  

Повернутись