Категорії

Склад координаційної ради сільських голів

 

СКЛАД

координаційної ради сільських голів

 


Лісовий Олександр Анатолійович

 

-

Голова районної державної адміністрації, співголова координаційної ради

 

САРАНЧА

Валерій Петрович

 

 

-

Голова районної  ради, співголова координаційної ради

 

 

КАЛАЙДА

Ростислав Григорович

-

Завідуючий відділом організаційного та кадрового забезпечення  виконавчого апарату районної ради, секретар координаційної ради

 

 

-

Керівник апарату районної державної адміністрації

 

СТРИЖАК

Сергій Олександрович

 

-

Керуючий справами районної ради

 

ТЕРНОВА

Ірина Володимирівна

-

Начальник відділу організаційної роботи та внутрішньої політики апарату районної державної адміністрації

ТОРГОНСЬКИЙ

Микола Васильович

-

Антипівський  сільський голова

(Антипівська сільська рада), за згодою

 

ГОЛОВКО Віктор Петрович

-

Богуславецький сільський голова (Богуславецька сільська рада ), за згодою

 

ОМЕЛИК

Микола Миколайович

-

Богданівський  сільський голова (Богданівська сільська рада ), за згодою

 

ПІВЕНЬ

Валентина Миколаївна

-

Броварківський  сільський голова (Броварківська сільська рада ), за згодою

 

ШНУРКО Світлана Василівна

-

Бубнівсько-Слобідський  сільський голова (Бубнівсько-Слобідська сільська рада ),

за згодою

ЦИГАННИК Віра Іванівна

-

Вільхівський  сільський голова (Вільхівська сільська рада), за згодою

 

ТИТАРЕНКО Олександр Васильович

-

Вознесенський   сільський голова (Вознесенська сільська рада ), за згодою

 

МОГИЛА Людмила Олександрівна

-

Гельмязівський  сільський голова (Гельмязівська сільська рада ), за згодою

 

ТЕРТИШНИЙ

Олександр Павлович

-

Гладківщинський  сільський голова (Гладківщинськасільська рада), за згодою

 

ГОЛОВАНЬ Лариса Борисівна

-

Деньгівський   сільський голова (Деньгівська сільська рада), за згодою

 

ІЛЛІЧОВА

Любов Микитівна

-

Дмитрівський   сільський голова (Дмитрівська сільська рада ), за згодою

 

БІЛЯЛОВ

Віктор Олексійович

-

Домантівський  сільський голова (Домантівська сільська рада ), за згодою

 

ГЕРАСИМЕНКО

Олександр Валентинович

-

Драбівецький сільський голова (Драбівецька сільська рада), за згодою

 

ГУНЬКО

Юрій Федорович

-

Зорівський   сільський голова (Зорівська сільська рада ), за згодою

 

ЮРКО Любов Миколаївна

-

Коврайський  сільський голова (Коврайська сільська рада), за згодою

 

КОСТЕНКО

Валентина Василівна

 

-

Коврайський Другий  сільський голова (Коврайська Друга сільська рада ), за згодою

 

МАЗНІЧЕНКО

Тетяна Вікторівна

-

Калениківський  сільський голова

(Калениківська  сільська рада ), за згодою

 

МІРОШНІЧЕНКО Олена Костянтинівна

 

-

Ковтунівський  сільський голова (Ковтунівська сільська рада ), за згодою

 

ХВИЛЬ Світлана Дмитрівна

-

Коробівський  сільський голова (Коробівська сільська рада), за згодою

 

РЯБУХА

Ніна Олексіївна 

-

Кропивнянський  сільський голова (Кропивнянська сільська рада), за згодою

 

ДЕМЧИНСЬКА

Тетяна Іванівна

-

Кривоносівський  сільський голова (Кривоносівська сільська рада), за згодою

 

 

СОКОЛЕНКО

Іван Андрійович

 

-

Крупський  сільський голова (Крупська сільська рада), за згодою

 

КОРШУНОВ Микола Васильович

-

Лукашівський  сільський голова (Лукашівська сільська рада ), за згодою

 

НАЗАРЕНКО

Михайло Іванович

 

-

Новодмитрівський  сільський голова (Новодмитрівська сільська рада), за згодою

 

ПУСТОВІТ

Григорій Григорович

-

Підставківський  сільський голова (Підставківськасільська рада), за згодою

 

МІХОВА Галина Іванівна

-

Плешканівський  сільський голова (Плешканівська сільська рада), за згодою

 

ЄЩЕНКО

Володимир Іванович

-

Піщанський  сільський голова

(Піщанська сільська рада),за згодою

 

НОВАК Любов Михайлівна

 

-

Привітненський   сільський голова (Привітненська сільська рада), за згодою

 

КУХАРЕНКО Артем Володимирович

-

Поділський  сільський голова

(Подільська сільська рада), за згодою

 

НАЗАРЕНКО

Віктор Іванович

 

-

Скориківський  сільський голова (Скориківська сільська рада ), за згодою

 

СЕМЕНЮТА Руслан Святославович

-

Софіївський  сільський голова

(Софіївська сільська рада), за згодою

 

СИНІЛЬНИК Григорій Олексійович

-

Синьоківський  сільський голова (Синьооківська сільська рада), за згодою

 

ЯНЧИЙ

Володимир Васильович

-

Благодатнівський сільський голова

(Благодатнівська сільська рада),за згодою

 

ГВОЗДЬ

Ігор Володимирович

-

Шабельниківський  сільський голова (Шабельниківська сільська рада),за згодою