Категорії

Відділ освіти райдержадміністрації

 

 

Об’єкти спільної власності, що перебувають у сфері управління

відділу освіти райдержадміністрації

 

Назва навчального закладу та об’єкті спільної власності, які входять до його складу

Адреса місцезнаходження

1.

Вознесенська ЗОШ І-ІІІ ст.

Золотоніський район,

с. Вознесенське

1.

Будівля школи

Золотоніський район,

с. Вознесенське

2.

Приміщення сараю - котельні

Золотоніський район,

с. Вознесенське

3.

Приміщення котельні

Золотоніський район,

с. Вознесенське

4.

Приміщення сараю-кролятника

Золотоніський район,

с. Вознесенське

5.

Приміщення погребу

Золотоніський район,

с. Вознесенське

2.

Гельмязівська ЗОШ І-ІІІ ст. :

Золотоніський район, с. Гельмязів

1.

Будинок №7

Золотоніський район, с. Гельмязів

2.

Будівля школи

Золотоніський район, с. Гельмязів

3.

Двохповерховий будинок школи

Золотоніський район, с. Гельмязів

4.

Двохповерховий будинок

Золотоніський район, с. Гельмязів

5.

Приміщення котельні

Золотоніський район, с. Гельмязів

6.

Приміщення котельні

Золотоніський район, с. Гельмязів

7.

Система газопостачання

Золотоніський район, с. Гельмязів

8.

Приміщення майстерні

Золотоніський район, с. Гельмязів

9.

Приміщення гаража

Золотоніський район, с. Гельмязів

10.

Приміщення сараю господарського

Золотоніський район, с. Гельмязів

11.

Приміщення сараю господарського

Золотоніський район, с. Гельмязів

12.

Приміщення складу ПММ

Золотоніський район, с. Гельмязів

13.

Приміщення туалету

Золотоніський район, с. Гельмязів

14.

Приміщення туалету

Золотоніський район, с. Гельмязів

15.

Приміщення туалету

Золотоніський район, с. Гельмязів

16.

Колодязь

Золотоніський район, с. Гельмязів

17.

Огорожа

Золотоніський район, с. Гельмязів

3.

Зорівська ЗОШ І-ІІІ ст.:

Золотоніський район, с. Зорівка

1.

Будівля школи

Золотоніський район, с. Зорівка

2.

Теплогенераторна

Золотоніський район, с. Зорівка

3.

Приміщення майстерні

Золотоніський район, с. Зорівка

4.

Кропивнянська ЗОШ І-ІІІ ст.

Золотоніський район, с. Кропивна

1.

Будівля школи

Золотоніський район, с. Кропивна

2.

Трансформаторна підстанція

Золотоніський район, с. Кропивна

5.

Новодмитрівська ЗОШ І-ІІІ ст.

Золотоніський район, с. Нова Дмитрівка

1.

Будівля школи

Золотоніський район, с. Нова Дмитрівка

2.

Приміщення сараю

Золотоніський район, с. Нова Дмитрівка

3.

Приміщення туалету

Золотоніський район, с. Нова Дмитрівка

4.

Приміщення сараю - гаража

Золотоніський район, с. Нова Дмитрівка

5.

Приміщення майстерні-котельні

Золотоніський район, с. Нова Дмитрівка

6.

Система газопостачання

Золотоніський район, с. Нова Дмитрівка

7.

Спортивний майданчик

Золотоніський район, с. Нова Дмитрівка

6.

Пальмірська ЗОШ І-ІІІ ст.

Золотоніський район, с. Пальміра

1.

Будівля школи

Золотоніський район, с. Пальміра

2.

Приміщення майстерні

Золотоніський район, с. Пальміра

3.

Приміщення тиру стрілецького

Золотоніський район, с. Пальміра

4.

Приміщення сараю господарського

Золотоніський район, с. Пальміра

5.

Приміщення теплиці

Золотоніський район, с. Пальміра

6.

Система газопостачання

Золотоніський район, с. Пальміра

7.

Піщанська ЗОШ І-ІІІ ст.

Золотоніський район, с. Піщане

1.

Будівля школи

Золотоніський район, с. Піщане

2

Приміщення сараю - котельні

Золотоніський район, с. Піщане

3.

Приміщення туалету

Золотоніський район, с. Піщане

8.

Скориківська ЗОШ І-ІІІ ст.

Золотоніський район,

с. Скориківка

1.

Будівля школи

Золотоніський район,

с. Скориківка

2.

Приміщення гаража

Золотоніський район,

с. Скориківка

3.

Приміщення котельні

Золотоніський район,

с. Скориківка

9.

Чапаєвська ЗОШ І-ІІІ ст.

Золотоніський район, с. Чапаєвка

1.

Будівля №2 (майстерня)

Золотоніський район, с. Чапаєвка

2.

Двохповерховий будинок школи

Золотоніський район, с. Чапаєвка

3.

Приміщення добудови школи

Золотоніський район, с. Чапаєвка

4.

Приміщення погребу

Золотоніський район, с. Чапаєвка

5.

Пожежний резервуар

Золотоніський район, с. Чапаєвка

6.

Приміщення сараю з добудовою

Золотоніський район, с. Чапаєвка

7.

Приміщення теплиці

Золотоніський район, с. Чапаєвка

8.

Теплогенераторна

Золотоніський район, с. Чапаєвка

9.

Теплотраса

Золотоніський район, с. Чапаєвка

10.

Приміщення тиру стрілецького

Золотоніський район, с. Чапаєвка

11.

Приміщення туалету

Золотоніський район, с. Чапаєвка

10.

Антипівський НВК

Золотоніський район, с. Антипівка

1.

Будівля школи

Золотоніський район, с. Антипівка

2.

Теплогенераторна

Золотоніський район, с. Антипівка

3.

Свердловина

Золотоніський район, с. Антипівка

4.

Будівля дошкільного навчального закладу

Золотоніський район, с. Антипівка

11.

Богданівський НВК

Золотоніський район, с. Богдани

1.

Будівля школи

Золотоніський район, с. Богдани

2.

Приміщення котельні

Золотоніський район, с. Богдани

12.

Богуславецький НВК

Золотоніський район,

с. Богуславець

1.

Будівля школи № 1

Золотоніський район,

с. Богуславець

2.

Будівля школи № 2

Золотоніський район,

с. Богуславець

3.

Будівля школи № 3

Золотоніський район,

с. Богуславець

4.

Ворота з хвірткою

Золотоніський район,

с. Богуславець

5.

Будівля дошкільного навчального закладу

Золотоніський район,

с. Богуславець

6.

Приміщення добудови школи

Золотоніський район,

с. Богуславець

7.

Міні-котельня

Золотоніський район,

с. Богуславець

8.

Приміщення сараю

Золотоніський район,

с. Богуславець

9.

Приміщення сараю

Золотоніський район,

с. Богуславець

10.

Приміщення туалету

Золотоніський район,

с. Богуславець

11.

Приміщення туалету

Золотоніський район,

с. Богуславець

12.

Спортивний майданчик

Золотоніський район,

с. Богуславець

13.

Приміщення погребу

Золотоніський район,

с. Богуславець

13.

Броварківський НВК

Золотоніський район, с. Броварки

1.

Будівля школи

Золотоніський район, с. Броварки

2.

Приміщення майстерні

Золотоніський район, с. Броварки

3.

Будівля дошкільного навчального закладу

Золотоніський район, с. Броварки

14.

Бубнівсько - Слобідський НВК

Золотоніський район,

с. Бубнівська Слобідка

1.

Двохповерховий будинок школи

Золотоніський район,

с. Бубнівська Слобідка

2.

Приміщення майстерні

Золотоніський район,

с. Бубнівська Слобідка

3.

Будівля дошкільного навчального закладу

Золотоніський район,

с. Бубнівська Слобідка

4.

Приміщення сараю

Золотоніський район,

с. Бубнівська Слобідка

5.

Приміщення теплиці

Золотоніський район,

с. Бубнівська Слобідка

6.

Міні-котельня

Золотоніський район,

с. Бубнівська Слобідка

7.

Приміщення туалету

Золотоніський район,

с. Бубнівська Слобідка

8.

Приміщення сараю

Золотоніський район,

с. Бубнівська Слобідка

9.

Приміщення гаража

Золотоніський район,

с. Бубнівська Слобідка

10.

Приміщення погребу

Золотоніський район,

с. Бубнівська Слобідка

11.

Міні-котельня

Золотоніський район,

с. Бубнівська Слобідка

12.

Пожежний резервуар

Золотоніський район,

с. Бубнівська Слобідка

15.

Гладківщинський НВК

Золотоніський район,

с. Гладківщина

1.

Будівля школи

Золотоніський район,

с. Гладківщина

2.

Будівля дитячого навчального закладу

Золотоніський район,

с. Гладківщина

16.

Деньгівський НВК

Золотоніський район, с. Деньги

1.

Будівля школи

Золотоніський район, с. Деньги

2.

Приміщення туалету

Золотоніський район, с. Деньги

3.

Приміщення сараю

Золотоніський район, с. Деньги

4.

Водонапірна башта

Золотоніський район, с. Деньги

5.

Будівля дошкільного навчального закладу

Золотоніський район, с. Деньги

6.

Будівля дошкільного навчального закладу

Золотоніський район, с. Деньги

7.

Система газопостачання

Золотоніський район, с. Деньги

17.

Дмитрівський НВК

Золотоніський район, с. Дмитрівка

1.

Будівля школи

Золотоніський район, с. Дмитрівка

2.

Будівля дошкільного навчального закладу

Золотоніський район, с. Дмитрівка

3.

Теплогенераторна

Золотоніський район, с. Дмитрівка

4.

Теплогенераторна

Золотоніський район, с. Дмитрівка

18.

Домантівський НВК

Золотоніський район,

с. Домантове

1.

Двохповерховий будинок школи

Золотоніський район,

с. Домантове

2.

Двохповерховий будинок школи

Золотоніський район,

с. Домантове

3.

Будівля дошкільного навчального закладу

Золотоніський район,

с. Домантове

4.

Приміщення котельні

Золотоніський район,

с. Домантове

5.

Приміщення майстерні

Золотоніський район,

с. Домантове

6.

Огорожа

Золотоніський район,

с. Домантове

7.

Огорожа

Золотоніський район,

с. Домантове

8.

Огорожа

Золотоніський район,

с. Домантове

9.

Пожежний резервуар

Золотоніський район,

с. Домантове

10.

Приміщення сараю господарського

Золотоніський район,

с. Домантове

11.

Приміщення туалету

Золотоніський район,

с. Домантове

19.

Драбівецький НВК

Золотоніський район, с. Драбівці

1.

Будівля школи

Золотоніський район, с. Драбівці

2.

Будівля дошкільного навчального закладу

Золотоніський район, с. Драбівці

3.

Приміщення котельні

Золотоніський район, с. Драбівці

4.

Приміщення погребу

Золотоніський район, с. Драбівці

20.

Коврайський НВК

Золотоніський район, с. Коврай

1.

Будівля школи

Золотоніський район, с. Коврай

2.

Приміщення сараю господарського

Золотоніський район, с. Коврай

3.

Приміщення котельні

Золотоніський район, с. Коврай

4.

Приміщення туалету

Золотоніський район, с. Коврай

5.

Міні-котельня

Золотоніський район, с. Коврай

6.

Спортивний майданчик

Золотоніський район, с. Коврай

21.

Калениківський НВК

Золотоніський район, с. Каленики

1.

Будівля школи

Золотоніський район, с. Каленики

22.

Ковтунівський НВК

Золотоніський район, с. Ковтуни

1.

Будівля школи

Золотоніський район, с. Ковтуни

2.

Будівля школи

Золотоніський район, с. Ковтуни

3.

Теплогенераторна

Золотоніський район, с. Ковтуни

4.

Приміщення сараю

Золотоніський район, с. Ковтуни

5.

Приміщення туалету

Золотоніський район, с. Ковтуни

6.

Приміщення гаража

Золотоніський район, с. Ковтуни

7.

Пожежний резервуар

Золотоніський район, с. Ковтуни

8.

Водопровід

Золотоніський район, с. Ковтуни

23.

Коробівський НВК

Золотоніський район, с. Коробівка

1.

Будівля школи

Золотоніський район, с. Коробівка

2.

Приміщення фінського будинку

Золотоніський район, с. Коробівка

3.

Приміщення добудови школи

Золотоніський район, с. Коробівка

4.

Приміщення погребу

Золотоніський район, с. Коробівка

5.

Міні-котельня

Золотоніський район, с. Коробівка

6.

Приміщення тиру стрілецького

Золотоніський район, с. Коробівка

24.

Кривоносівський НВК

Золотоніський район,

с. Кривоносівка

1.

Будівля школи

Золотоніський район,

с. Кривоносівка

2.

Будівля дошкільного навчального закладу

Золотоніський район,

с. Кривоносівка

3.

Приміщення добудови школи

Золотоніський район,

с. Кривоносівка

4.

Приміщення майстерні

Золотоніський район,

с. Кривоносівка

5.

Приміщення погребу цегляного

Золотоніський район,

с. Кривоносівка

6.

Свердловина

Золотоніський район,

с. Кривоносівка

7.

Свердловина

Золотоніський район,

с. Кривоносівка

8.

Огорожа

Золотоніський район,

с. Кривоносівка

25.

Крупський НВК

Золотоніський район, с. Крупське

1.

Будівля школи

Золотоніський район, с. Крупське

2.

Приміщення туалету

Золотоніський район, с. Крупське

3.

Колодязь

Золотоніський район, с. Крупське

4.

Міні-котельня

Золотоніський район, с. Крупське

26.

Мелесівський НВК

Золотоніський район, с. Мелесівка

1.

Приміщення дошкільного навчального закладу

Золотоніський район, с. Мелесівка

2.

Ворота під профнастил

Золотоніський район, с. Мелесівка

27.

Підставківський НВК

Золотоніський район, с. Підставки

1.

Будівля школи

Золотоніський район, с. Підставки

2.

Приміщення майстерні

Золотоніський район, с. Підставки

3.

Приміщення добудови школи

Золотоніський район, с. Підставки

4.

Приміщення сараю господарського

Золотоніський район, с. Підставки

5.

Приміщення погребу

Золотоніський район, с. Підставки

28.

Плешканівський НВК

Золотоніський район, с. Плешкані

1.

Будівля школи

Золотоніський район, с. Плешкані

2.

Приміщення їдальні

Золотоніський район, с. Плешкані

3.

Будівля дошкільного навчального закладу

Золотоніський район, с. Плешкані

29.

Подільський НВК

Золотоніський район,

с. Подільське

1.

Будівля школи

Золотоніський район,

с. Подільське

2.

Теплогенераторна

Золотоніський район,

с. Подільське

30.

Привітненський НВК

Золотоніський район, с. Привітне

1.

Будівля дошкільного навчального закладу

Золотоніський район, с. Привітне

31.

Синьооківський НВК

Золотоніський район,

с. Синьооківка

1.

Будівля школи

Золотоніський район,

с. Синьооківка

32.

Софіївський НВК

Золотоніський район, с. Софіївка

1.

Будівля школи

Золотоніський район, с. Софіївка

2.

Будівля школи

Золотоніський район, с. Софіївка

33.

Хрущівський НВК

Золотоніський район, с. Хрущівка

1.

Будівля школи

Золотоніський район, с. Хрущівка

2.

Будівля школи

Золотоніський район, с. Хрущівка

3.

Приміщення сараю господарського

Золотоніський район, с. Хрущівка

4.

Міні-котельня

Золотоніський район, с. Хрущівка

34.

Шабельниківський НВК

Золотоніський район,

с. Шабельники

1.

Будівля школи

Золотоніський район,

с. Шабельники

2.

Приміщення котельні

Золотоніський район,

с. Шабельники

3.

ГРПШ-400

Золотоніський район,

с. Шабельники

35.

Відділ освіти райдержадміністрації

 

1.

Приміщення гаража

м. Золотоноша, вул. Садовий проїзд

2.

Приміщення гаража

м. Золотоноша, вул. Садовий проїзд